Kancelaria Notarialna Tomasz Salagierski

Kancelaria Notarialna w Końskich przy ulicy Piłsudskiego 1 prowadzona jest przez notariusza Tomasza Salagierskiego od 2017 roku, poprzednio pod tym samym adresem funkcjonowała Kancelaria Notarialna Czesława Salagierskiego, założona jako pierwsza w Końskich w 1991 roku.

Akt notarialny

Dodatkowe informacje

Kancelaria znajduje się obok Sądu Rejonowego i graniczy z murem kościelnym Kolegiaty Św. Mikołaja. Przed budynkiem Kancelarii znajduje się miejsce parkingowe, a w bliskiej odległości od Kancelarii znajdują się ogólnodostępne, bezpłatne miejsca postojowe.  

Kancelaria oferuje pełen zakres czynności notarialnych, a wszelkie informacje w związku z planowanymi przez Państwa czynnościami udzielane są bezpłatnie.

Przed dokonaniem zamierzonych czynności notarialnych prosimy o kontakt z Kancelarią, w celu określenia dokumentów niezbędnych do ich sporządzenia. Wykaz standardowych dokumentów wskazany jest w zakładce DOKUMENTY.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Po indywidualnych ustaleniach istnieje możliwość ustalenia spotkania poza godzinami pracy Kancelarii, w tym również w dni wolne od pracy.

Tomasz Salagierski – notariusz Końskie

Notariusz w Końskich posiada odpowiednie przygotowanie merytoryczne, poparte bezcennym wieloletnim doświadczeniem z zakresu prawa cywilnego. Usługi notarialne realizowane są z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zgodnie z zasadami należytej staranności.

Szanując czas klientów, a także mając na uwadze ich szeroko pojęte dobro, Kancelaria:

  • stara się dopasować terminy spotkań z klientami do ich indywidualnych potrzeb. W związku z tym, w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość przyjęcia klienta poza typowymi godzinami pracy Kancelarii;

  • dokonuje czynności bezpośrednio na pierwszym spotkaniu, o ile jest to możliwe z punktu widzenia prawnego. Na takie spotkanie należy zabrać ze sobą komplet dokumentów. Muszą być na nim obecne wszystkie te osoby, których obecność jest ustawowo wymagana. Przed spotkaniem warto telefonicznie ustalić, jakie dokumenty będą potrzebne oraz kto konkretnie ma się stawić w Kancelarii;

  • oferuje dojazd do miejsca pobytu klienta (dom, placówka opiekuńcza, szpital) i dokonanie tam czynności notarialnej (dojazd możliwy na terenie Końskich oraz miejscowości tj. Opoczno, Włoszczowa, Przysucha). Taka usługa jest skierowana głównie do osób, które ze względów zdrowotnych nie są w stanie pojawić się w Kancelarii osobiście, a ustawodawca nie dopuszcza możliwości dokonania czynności przez pełnomocnika;

  • zapewnia pełne wsparcie merytoryczne podczas wszystkich etapów dokonywania danej czynności notarialnej. Pracownicy Kancelarii w przystępnych słowach wyjaśnią krok po kroku, jakie czynności będą podejmowane, a także jakie dokumenty i dlaczego należy sporządzić lub dostarczyć do siedziby kancelarii notarialnej w Końskich.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

zdjecie-kancelaria-salagierski